Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το 1ο Σεμινάριο Κλινικής Εμβρυολογίας της Πανελλήνιας Ένωσης Βιοεπιστημόνων με θέμα «Εισαγωγή στην Κλινική Εμβρυολογία – Κλινικοεργαστηριακές Πρακτικές Υποβοηθούμενης Αναπαραγωγής».
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Αθρόα ήταν η προσέλευση προπτυχιακών και μεταπτυχιακών φοιτητών των βιοεπιστημών καθώς και Κλινικών Εμβρυολόγων, κάτι που σαφώς δείχνει το ζήλο και την όρεξη των νέων ανθρώπων για το μονοπάτι της γνώσης.
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/346816263_737908654743831_3444193046291556229_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=WmVtoCUIgk4AX9ZYW7f&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AfArtUX6QnXPeZ9EbUaEBirZj1o_9d5hwrRbqlEAQiCMfw&oe=65F8FC4F)
![Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/346659489_1375774256305245_3016416533645473935_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=ANajJrMxqfAAX_Qhnw-&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AfCfpirdHMBf235GHk-coq2QxyOhETOGV9meKKf9QwPEUg&oe=65F85D67)